ВИХІД ОДИН – ВЗАГАЛІ ВІДМОВИТИСЯ ВІД УЧАСТІ В КОНКУРСІ І ПОЯСНИТИ ВНЯТНО ЧОМУ. БО ОБ*СРАЛИСЯ І ВИПРАВЛЯЄМ ПОМИЛКУ. І РОБИМ ВИСНОВКИ.

Наш обсирон з відбором на євробачення, хоча ніби й не очевидний, однак як на мене цілком прогнозований.

Народ, більшість якого й досі вкушена телевізором вибоав те, шо йому підсунули організатори.

Повідомляє prefiksblog.co.ua

В результаті за бортом опинилися різні україноорієнтовані артисти, а до Ізраїля має їхати дєвочкаприпєвочка у якої купа гастролей в країні-агресорі, та ще й права на пісню якою ці дєвочка представлятиме Україну належить Warner music Russia.

Некислий фінт? І шо, це з’ясувалося тільки тепер?

А якби не інтерв`ю сістер-геббельс Скрипіну то одні ватники боролися б за почесне право виступати від України з іншими?

Мені, наприклад, цікаво знати прізвище людини яка в оргкомітеті відповідає за дотримання авторських прав на репертуар конкурсантів. Ця людина мала знати ще на початковій селекці всі нюанси і не допустити до участі все те, шо пролізло у фінал. Цю людину варто так ви*бать і висушить, щоб всі наступники пам’ятали про свої обов`язки. Бо великий сепаратизм часто починається з маленького пох*їзма.

Якщо ж такої людини у організаторів не було, то питання нашо такі організатори?

А тепер ґвалт, хай відмовиться від гастролів! Шановні! Це і є цензура і виглядає все це гівняно. Вангую. Дівчина відмовляється від гастролей, їде на євробачення, світить мордом. Мордор дає їй вищий бал і вона вертається голубом миру… в Росію і розказує шо примусила сказати про український Крим купка бандерівців.

Вихід має бути один – взагалі відмовитися від участі в конкурсі і пояснити внятно чому. Бо обісралися і виправляєм помилку. І робим висновки.

А всім небайдужим раджу донести до русскіх ото «Крим це Україна» сказане з покерфейсом зі сцени. Хай в запоребребріку чмирять, а не ми тут.

Горовий політінформацію закінчив, мей кам ін?

Ruslan Gorovyi

Що ви про це думаєте?