Від гріха подалі: Зеленський спочатку привітав українців з 23 лютого, а пізніше видалив пост

Кандидат у президенти вирішив не сердити частину своїх виборців. Володимир Зеленський на своїй сторінці в соцмережі Facebook привітав українців з радянським Днем захисника вітчизни, а пізніше видалив пост передає ua1.com.ua.

Про це в Facebook повідомив журналіст Віталій Гайдукевич, який опублікував скріншот відповідного поста Зеленського в соцмережі передає Апостроф.

“Ні, це не фейк. Так, вони цевже прибрали. Так, це лютий треш і купа рагулів, бидломаси, х*хлІв і малоросів цьому трешу нагнали рейтинг. Угу, давайте, розкажіть, що країна хоче нових облич. Країну давно дебілізує телевізор і от – результат”, – написав він.

Повідомлення про пост Зеленського викликало бурю гніву серед коментаторів. Однак прихильники шоумена почали заперечувати його справжність.

“Фанклуб ЗЕклоуна наполягає, що це фейк? Пропишу і тут прохання озвучити офіційно позицію щодо 23 лютого, радянської армії і коли саме день захисника в Україні. Щиро сподіваюся, що ця позиція буде. Як з’явиться, це допис буде прибрано” – додав Гайдукевич у відповідь.

Нагадаємо, згідно з останніми результатами опитувань Зеленський у другому турі випереджає перед президентськими виборами Петра Порошенка та Юлію Тимошенко.

Раніше мер Києва Віталій Кличко порівняв Зеленського з пасажиром літака, який вирішив зайняти місце пілота.

Що ви про це думаєте?