Комаровський розповів, яким президентом буде Зеленський: заява доктора вразила соцмережі

Відео з заявою відомого українського лікаря Євгена Комаровського про кандидата в президенти Володимира Зеленського викликало ажіотаж соціальних мереж.

Сказане Комаровським в прямому ефірі одного з українських телеканалів в інтерв’ю Наталії Влащенко стало для значного числа  аудиторії  великою несподіванкою – пише Діалог.ua.

У відповідь на прохання журналістки прокоментувати президентські перспективи Зеленського і його повну неготовність керувати країною Комаровський здивував відповіддю: він заявив, що кілька разів зустрічався з Зеленським та його дружиною, після чого переконався: ця людина повинна стати  президентом  України.

Комаровський заявляє, що бачив спілкування Зеленського зі своєю командою, зі своїми дітьми, і впевнений, що він моральна людина і зможе оточити себе професіоналами, які займуть профільні міністерства.

На думку доктора, для України на даний момент порядність і особисті якості президента набагато важливіше геополітики. Заява Комаровського викликало суперечки у користувачів.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Що ви про це думаєте?