«НУ ДАЙТЕ ЙОМУ СПРОБУВАТИ, А РАПТОМ?!..» ШАНУВАЛЬНИКИ ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРОСЯТЬ ДАТИ ЙОМУ ШАНС

Український історик і блогер Дмитро Вовнянко в своєму блозі пише, що в розмовах з шанувальниками коміка Зеленського досить часто почали застосовувати аргумент: «професіонали побудували «Титанік», а ковчег – любитель» з цілком зрозумілим меседжем: «Ну, дайте йому спробувати, а раптом?». Насправді прихильникам шоумена пора б зрозуміти, що на один загиблий «Титанік» доводиться тисячі суден так же побудованих професіоналами, і таких, що не потонули. Іноді – не потонули в умовах, коли не потонути було дуже і дуже важко, як транспортам конвою PQ-17 в 1942 році. Ті судна будували профі – дипломовані досвідчені інженери. А ще правда така, що, якби Ноїв ковчег побудував любитель – на воді він не протримався б і кількох хвилин, в античні часи будівництво великих кораблів було мистецтвом, якому вчилися від вчителя – учня.

За словами Вовнянка, теза, ніби існує ситуація, коли дилетант може гори звернути – була дуже популярна в СРСР і досить популярна в нинішній Росі. Сучасна Москва розповідає про неуків Гіві і Моторолу, які «давали перцю тупим генералам-укропам». За «совка» любили розповідати про професійного більшовика АнтоноваОвсієнка, який з підпоручиків перестрибнув відразу в командувачі фронту – і громив «царських генералів з Центральної Ради». Порушити можна всі закони, крім закону всесвітнього тяжіння. Професіонал завжди видає результат набагато швидше і якісніше дилетанта. З чого почалося сходження «Apple»? Ні, не з електронних імпровізацій Джобса і Возняка. Воно почалося з того, що їх імпровізаці став просувати Майк Марккула, профі в питаннях венчурного бізнесу. У той же час Джобс і Возняк на той момент пройшли вже таку школу створення електроніки, теж були повноцінними професіоналами своєї справи.

Повідомляє prefiksblog.co.ua

Блогер додає, він повністю за те, щоб дати Зеленському шанс. Нехай він іде й керує. Нехай керує ОТГ. Нехай обереться в мери міста. Нехай зайде на чолі своєї політсили до парламенту. Нехай стане міністром і блисне результатами. Зрештою – це буде корисно самому коміку Зеленському. Йдучи цим тернистим шляхом, він отримає безцінний досвід. Такий же досвід, як той, якого не мав капітан криворізької команди КВН Володимир Зеленський – замість того, що має Зеленський-мільйонер. Нехай навчиться наводити порядок в установах, спілкуватися з олігархами, спілкуватися з іноземними послами – краще, ніж зараз, а довіряти долю країни людині, яка жодного дня не працювала в якійсь із гілок влади – безвідповідально.

Що ви про це думаєте?