Подивився на Порошенка з дружиною, який відвідав “Книжковий арсенал”. Люди підходять до нього, вітаються, посміхаються..

Екс-президент Петро Порошенко відвідав сьогодні, 22 травня, “Книжковий арсенал”, який відбувається у Києві. Священник Serhii Sirenko поділився враженнями від зустрічі з Порошенком на своїй фейсбук-сторінці:

Повідомляє startko.co.ua

“Подивився на Порошенка з дружиною, який відвідав “Книжковий арсенал”. Люди підходять до нього, вітаються, посміхаються, висловлюють свою подяку і пошану. Першою думкою було: чому ж ви так голосували на виборах? Ну чому, якщо зараз – така любов і шана? А потім зрозумів – на книжкові виставки ходить інтелігенція, яка звикла читати книжки, а не дивитися кліпи, яка мислить розумними, добрими, вічними категоріями, а не тим, де “по-бистрому срубіть бабла і нє заплатіть налогі”, яка знає історію своєї країни і піклується її майбутнім, а не живе бажанням саме сьогодні набити свій живіт, а “послє нас – хоть потоп!”. Прошарок таких людей в кожній країні – близько 25-30% і ми, на жаль, не є виключенням.”

Що ви про це думаєте?

Loading...