Категорії
Без категорії

РОМАН СКРИПІН: “”ЛЕЖАТЬ, БАНДЕРА!” ЦЕ ВЗАГАЛІ РВАНЬ. Я ЗНАЮ, ЩО ТЕПЕР ВИ УСІ БАНДЕРИ. АЛЕ НІХ** НЕ ВІРЮ”

Гасла поліці дещо різняться, але по-суті вони говорять про одно й те саме. Допомогати й оберігати. Упереджувати й захищати. Ні в кого немає “Беркут” – герої!”. Подібні каральні загони були в SS. Особисто я плачу вам гроші, щоби ви, шановні, охороняли мою безпеку та спокій. Якщо цього розуміння немає, то це величезна проблема. А “Лежать, Бандера!” це взагалі рвань. Тут, звісно #ACAB що б мені не втирали. Я знаю, що тепер ви усі Бандери. Але ніх*я не вірю. Зафондую вам дзеркало. Кожному. Таке, з косметички бабської, щоб ви кумедно туди кочевряжились, клоуни.

Нагадаємо, співробітники поліці запустили флешмоб з метою вибачення за слова правоохоронця, який вигукнув «Лягай, Бандеро» під час затримання праворадикалів біля Подільського райвідділку поліці Києва.

Повідомляє prefiksblog.co.ua

«Я — Бандера! Я — офіцер поліці! Я служу українському народу! Я не підримую заклики: «Ложись, Бандера!» Я не підтримую захоплень будь-яких будівель! Я захищаю та буду захищати свою країну та свій народ!», — пишуть поліцейські на своїх сторінках у Facebook.

Roman Skrypin

Що ви про це думаєте?