У ПЕТІ 10 ЯБЛУК, А У ВАСІ 0, В СЕРЕДНЬОМУ У ОБОХ ПО 5 ЯБЛУК. ЧИНОВНИКИ ЇДЯТЬ М’ЯСО, А Я КАПУСТУ, В СЕРЕДНЬОМУ МИ ЇМО ГОЛУБЦІ

Днями Володимир Гройсман заявив, що Середня Зарплата в Україні вже в грудні 2018 року досягне 10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ. «На грудень місяць зможемо мати Середню Заробітну плату в Україні на Рівні 10 тисяч гривень.

Ми повинні розуміти, що Середня десять тисяч, це означає, що хтось Отримує П’ять, а хтось може і П’ятнадцять »- пояснює Прем’єр-Міністр.

Повідомляє www.infopole.pp.ua

Це просто Геніально. Володимир Борисович, пам’ятайте старий Анекдот: «У Петі 10 яблук, а у Васі 0, в середньому у Обох по 5 яблук. Чиновники їдять м’ясо, а я Капусту, в середньому ми їмо Голубці.

Дружина директора колгоспу Зіна спить зі Всіма, а доярка Галя не дає ні Кому, але в середньому вони обидві Падші Жінки ».

Ось так і з Зарплатою. Коболєв отримує 2 МІЛЬЙОНИ гривень на місяць, а 1000 простих Українців по 4 тисяч. В результаті Середня зарплата у нас виходить 27 тисяч гривень. Просто Фантастика. Ну а якщо Серйозно, то все це дуже сумно. Реальна зарплата в Україні становить 200-250 Доларів.

А в сусідній Польщі 1000 Доларів. Тому Мільйони українців вже Поїхали. І продовжують Їхати. Ось це дійсно величезна Проблема, яку необхідно терміново Вирішувати. Ну а Вирішити її можна тільки Реальним, а не Середньо-Міфічним підвищенням Зарплат. Ось така НАША Реальність, Володимир Борисович. А в який Реальності живете Саме ВИ, Мені навіть важко Уявити …

Що ви про це думаєте?