Цю правду ретельно приховували від народу! Ось ким був Лeнiн

В СРСР тема походження натхненника Жовтневої революції Володимира Ілліча Леніна ретельно охоронялася, будучи мало не державною таємницею. 

Справа в тому, що серед предків Леніна є євреї. Радянські керівники боялися, що цією інформацією можуть скористатися антисеміти. Не так давно вийшла книга американського професора Йоханана Петровського-Штерна, що називається “Єврейське питання Леніна”.

Повідомляє likeme.pp.ua

У цій книзі йдеться, що прадід Леніна – Мошко Бланк – був євреєм.

 Німецька газета Sueddeutsche Zeitung опублікувала рецензію на цю книгу, вказавши, що в дійсності єврейського в Леніні настільки мало, що йому навіть відмовили б в праві на репатріацію. Його прадід Бланк хрестився в похилому віці, дід Леніна Ісраель був хрещений відразу ж при народженні, а потім одружився на Ганні Гроссчоп – німкені зі шведськими коріннями.

Петровський-Штерн у своїй книзі розповідає, що Ленін навіть не здогадувався про те, що серед його предків є найчистіший єврей – в РСДРП (б) було непристойно обговорювати національності, люди вступали туди, грубо кажучи, з національністю “революціонер”. 

У рецензії Sueddeutsche Zeitung, між тим, вказується, що Ленін міг бути і ірландцем, і італійцем, і за великим рахунком це не мало ніякого значення для ходу світової історії. Однак це може щось означати для любителів теорії “єврейської змови”.

Що ви про це думаєте?