Юлія Тимошенко: “Зеленський дотримав слова. А ось те, що відбувалося в Парламенті — це було соромно і принизливо.”

Парламент, на жаль, провалив новий виборчий закон, який в корені повинен був змінити корумповану прогнилу систему обрання народних депутатів.

Про це Юлія Тимошенко сказала в своєму відеозверненні на особистій сторінці у Facebook за підсумками позачергового засідання Верховної Ради.

Повідомляє startko.co.ua

“Вчора, обговорюючи з президентом розпуск парламенту, який наша команда підтримує цілком, ми домовилися: президент внесе новий закон про вибори народних депутатів, в якому не буде корупції, роздачі грошей і, по суті, приведення олігархічних кланів у Раду”, – розповіла голова партії.

Однак, зауважила Тимошенко, сьогодні абсолютна більшість своїм голосуванням продемонструвала, що не хоче змін.

“Вони хочуть зберегти стару виборчу систему, де за гроші можуть знову приходити в парламент на мажоритарних округах і далі використовувати його для свого збагачення”, – зазначила вона.

Лідер “Батьківщини” також додала: тільки 92 депутати показали, що вони хочуть змін і хочуть нової якості Верховної Ради, підтримавши новий закон. “Уважно придивіться, хто і як проголосував сьогодні за новий виборчий закон, і зробіть правильні висновки”, – сказала політик.

Тимошенко зазначила, що її команда і далі буде боротися за справжні зміни. “Якщо далі ми будемо голосувати за гроші, то ніяких змін, на які люди розраховують після президентських виборів, не буде”, – попередила вона.

Що ви про це думаєте?

Loading...