ЮРІЙ ЖУРАВЕЛЬ: НАС ДУРЯТЬ! У НАС НЕМАЄ НАЦІОНАЛЬНОГО ВІДБОРУ. ХИТРО..ВИДУМАНІ ПРОДЮСЕРИ ЗАЗДЕЛЕГІДЬ ВИБИРАЮТЬ КУПКУ СУМНІВНИХ ВИКОНАВЦІВ, ЩОБ ПРОПИХНУТИ СВІЙ ПРОЕКТ!

Лідер гурту “OT VINTA” Юрій Журавель на своїй офіційній сторінці у фейсбук записав відеозвернення, в якому розповів, чим насправді є національний відбір на Євробачення.

“Пару слів про Євробачення. У Ізраїлі минулого року стався справжній скандал – в ефірі прозвучав невеличкий шматочок опери Вагнера. І це був дійсно справжній скандал. І це вперше за 80 років існування цієї держави.Телекомпанія просила вибачення у всього ізраїльського народу, щоб хоч якось повернути собі рейтинг. У Ізраїлі нема закону, який забороняє Вагнера, просто там діють закони совісті, елементарної порядності і охайності. А в нас вата і колаборанти лізуть до нашого святкового столу, не помивши перед тим руки.

Повідомляє prefiksblog.co.ua

Давайте не будемо бидлом! Нас дурять. У нас немає національного відбору. Хитро..видумані продюсери зазделегідь вибирають купку сумнівних виконавців, щоб пропихнути свій проект…”

Що ви про це думаєте?