КУПИВ СИ НИНЬКА ДЖИҐУЛІ ШИСТЬОРКУ. ТУ КРАЩУ, З НОВОВ ПАНЕЛЬКОВ, ЕКСПОРТНУ!

Купив си нинька джиґулі шистьорку. Ту кращу, з новов панельков, експортну! Дав 3000 долярів. З десіть років певно мнєса не їв, складав гроші би купити. Шо можу сказати. То є фист машина! Троха ПОВАРЕНА! Лонжерони не гнилі!

Проста, дешева в ремонті машина, мніконька ходова, мотор сильний – єдин і шість – бере лиш 10 літрів на сотку! Фаркоп є, причепа можна з джилізом тєгати, ні їдна іномарка тего не може! По їзді – би не збрехати – ну самольот! Летит, ку*ва, як дурне! Тілько хвилину до сотки сі розганіє! Рано як тілько купив, то навіть сусіда-фірмана вбігнав, як стоєчого. Сообщает www.hreblya.pp.ua

Машина ТЮНІНГОВАНА, є великий ШПОЙЛЕР, як лавка в мене на ґанку, ТІТАНИ, всі штири різні провда і троха криві, але то ніц! Як їду по селі – тепер всі пацани і дівки сі здивлєют! Хочу на днєх вечером в клюб з’їздити. Лиш то шо прийдесі певно у вікно голову виставлєти, бо навіть як вдень їду, то ніц не виджу, в машині гіби ніч – така крута тоніровка – “гамериканка”, тоже експортна!

Стоїт спортивний руль і бризговики ШПАРКО! Руль чогось тєжко сі крутит, але мені кажут, жи то так має бути – на то він і шпортивний, в зал не треба ходити, поки на місці сі розвернеш, покачатисі можна.

Тюнінгований салон! Крісла від ЇНОМАРКИ! Тоже два різні, їдне від якогось буса, друге не знаю від чого, але два приварені намертво! Видно, шо робилосі для себе і на совість! Чогось вприаюсі ногами в руль і головов в стелю правда, але в стелі вже і так дзюрка, а руль я тепер можу ногами крутити!

Але саме головне – магнітола з флешков!!! Якби не магнітола, то не знаю, чи купив би си ту машину, а як включили ми тоту музику, а воно гатит курде, як в клюбі на дискотеци, то всьо, я зразу пойнєв, шо та ракєта моя! Буду тепер самим крутим в селі. А шо нє?

Ага, забув! З понтів – є центральний замок. Він не працює і двері сі ні не закривают ні не втворіют. Буду спав в машині перші дні жеби ніхто ніц не зробив.

А кум недавно си купив опеля їномарку, кадєта першого, 80-го року, то тепер вже більше не хоче іномарок, каже шо краще

жигулє то нема! А ті польські блєхи взагалі заборонити треба! Понакупляют того шроту і їздєт як хочут! В мене хоть і жигуль, зато на українських номерах! В мене дідо їздив на жигулю, батя їздив, і я тепер буду їздити, потім дітям віддам! То є перевірена техніка! Яка іномарка так може? А мрія всього мого життє – то лада дивєтка!

UPD. Знаєте шо? Розігнав тілько-шо до сто трийціть!!! А знаєте чого? Знайшов п’єту передачу! То сі виявлєї, в мене ше й стоїт п’ятиступка! Колєґи не повірят, шо я взяв шистьорку з п’ятиступков за такі гроші!

Що ви про це думаєте?