“Людина каже те, що їй прийшло в голову”: Кравчук безжалісно розкритикував Порошенка

Екс-президент України заявив, що Порошенко є бізнесменом, а не політиком, передає Корупція.Інфо

Леонід Кравчук розповів, що чинний Президент України сприймає країну, як величезну корпорацію. Саме тому він хоче оточити себе людьми, які будуть думати так само як він і намагається одноосібно керувати державою. Це є головною причиною його політичних невдач на думку Кравчука.

“Порошенко – освічена людина, він патріотична людина. Проте він, скоріше є бізнесменом, ніж президентом. Для нього Україна – це корпорація. Він вважає, що сам може керувати цією корпорацією або оточити себе людьми, які думають так, як він”, – йдеться в заяві.

Також Кравчук звинуватив Президента України в тому, що його заяви дуже часто не збігаються з дійсністю. Кравчук вважає, що Порошенко просто говорить те, що хоче, навіть не спираючись на реальні факти і не розбираючись в проблемі.

“Його заяви часто поспішні, не завжди продумані до кінця. Легковажні навіть. Скажімо,”я закінчу війну за два тижні”. Або, скажімо, виступає і каже, що “наступна наша зустріч, Ялтинська ініціатива, вже буде в Ялті”. Тобто, людина говорить те, що їй спало на думку “.

За словами Леоніда такі заяви призводять до того, що українці просто перестають довіряти Президенту.

“Президент не може так чинити. Народ звикає до того, що Президент може сказати що завгодно і в це вірити до кінця не можна”, – резюмував Кравчук.

Що ви про це думаєте?