ПОРЕЧНІКОВУ ДАЛАСЯ ВЗНАКИ ПРИГОДА В ДОНЕЦЬКИЙ АЕРОПОРТ: АКТОРА МАЙСТЕРНО ПОКАРАЛИ ЗА ДРУЖБУ З БОЙОВИКАМИ

Кілька років тому артист-терорист відчував себе справжнім “героєм”, позуючи в касці і з бойовою зброєю поруч з “ополченцями Новоросії”. Навіть стріляв у бік українських захисників Донецького аеропорту. Але пройшло зовсім небагато часу, і “пригода” гукнулася Пореченкову.

В інтерв’ю російським журналістам, Михайло Пореченков поскаржився, що його в минулому успішна акторська кар’єра зіпсувалася після поїздки на Донбас і “фотосесії” в оточенні проросійських терористів. Про це повідомляє prefiks.win

За словами Пореченкова, в один прекрасний день він звернув увагу, що його почали по-просту “відфутболювати” з ролей в уже затверджених проектах. На його місце брали інших акторів. Він пов’язує ці “непорозуміння” саме з звий відкритою підтримкою “народних республік”.

На самому початку військового конфлікту на сході України, в Мережі з’явилися фото і відео з Пореченковим, котрий стріляв в Донецькому аеропорту з кулемета.

Цікаво, що артист стріляв у бік українських бійців, а на ньому була каска і жилет з написом “Преса”. В Україні заборонені до трансляції фільми, в яких бере участь Пореченков. Також йому заборонено з’являтися на території України.

Що ви про це думаєте?