РОКІВ 3-4 ТОМУ Я НАПИСАВ, ЩО РОСІЯ ПЕРЕСТАЛА БУТИ КОСМІЧНОЮ ДЕРЖАВОЮ. СЬОГОДНІ – ОСТАННІЙ ЦВЯХ…

“Років 3-4 тому я написав, що Росія перестала бути космічною державою. Сучасних технологій немає, бо – санкції. Мізки витекли на Захід. Ресурс СРСР закінчився. Завіса. Але Росія старанно намагається переграти історію і долю. Сьогодні – останній цвях?

У Казахстані під час запуску ракети “Союз”, яка хотіла відвезти солодку парочку на МКС, сталася аварія. Американський астронавт і російський космонавт катапультувалися. Сообщает prefiks.win

Дивуюся американцям, які ризикують життям своїх громадян, запускаючи їх на цьому металобрухт.” – написав Олег Пономар у себе на сторінці у фейсбук.

Нагадаємо, космічний корабель “Союз МС-10”, запущений 11 жовтня з космодрому Байконур в Росії до Міжнародної космічної станції, не вийшов на орбіту через аварію носія, повідомляє Національне аерокосмічне агентство США (NASA). Аварія сталася через кілька хвилин після запуску ракети.

Як зазначає NASA у Twitter, корабель з екіпажем спустився на Землю по балістичної траєкторії для аварійної посадки.

Джерело “Інтерфаксу” повідомило, що корабель приземлився в Казахстані, ніхто з екіпажу не постраждав. За його словами, аварія сталася на 119-й секунді при відділенні бічних блоків першого ступеня від центрального блоку другого ступеня. А потім спрацював аварійний маяк, корабель розділився на відсіки і випустив парашут.

У складі екіпажу – космонавт “Роскосмосу” Олексій Овчінін і астронавт NASA Нік Хейг.

Що ви про це думаєте?