ВІДЕО. НЕЗРУЧНА ПРАВДА БАБЧЕНКО ПРО РОЗСТРІЛ В КЕРЧІ ВИКЛИКАЛА СПРАВЖНЮ ІСТЕРИКУ У ПРОПАГАНДИСТІВ КРЕМЛЯ

У прямому ефірі російського ТБ розгорівся скандал через незручну правду, яку відразу після розстрілу дітей в Криму опублікував відомий журналіст Аркадій Бабченко.

Заява Бабченко про те, що з приходом Росії до Криму півострів неминуче чекають подібні трагедії, набуло поширення завдяки передруку повідомлення великої радіостанцією “Ехо Москви”. Сообщает prefiks.win

“Двадцять п’ять років в Керчі навіть не чули ні про які колумбайнінгі і теракти. Потім приходить Росія. На півострові починається військова істерика. Паради, стрільби, флот, кругом фашисти …

А потім Росія, вливши в голови тонни ненависті і агресії, знижує вік покупки зброї з двадцяти одного року до вісімнадцяти років. І ось ця країна, прокачавши ще майже дитині мізки військовою істерією і ненавистю, продає йому помповик “, – написав раніше Бабченко.

При цьому незручна правда для росіян викликала справжню істерику у пропагандистів Кремля, які зажадали негайно розібратися з радіостанцією, так як вона, в відміну від Порошенка і самого Бабченко, знаходяться в російській юрисдикції.

Сам Бабченко опублікував фрагмент відео на своїй сторінці в соціальній мережі, ще раз попередивши жителів Криму про те, що окупація півострова в 2014 році є першопричиною подій, які зараз розгортаються там.

Трагедія в Керчі трапилася 18 жовтня. 18-річний Владислав Росляков прийшов в свій коледж з вибухівкою і зброєю і влаштував там пекло. Він убив 21 чоловік, близько 50 поранив. Інцидент вельми туманний і викликає безліч питань.

Що ви про це думаєте?