ВІДЕО.”Є, КРАСАВЧИК! ВАСЯ МОЛОДЕЦЬ”: СНАЙПЕР ООС ЛІКВІДУВАВ ІХТАМНЄТА ЗА ДОПОМОГОЮ НОВІТНЬОЇ АМЕРИКАНСЬКОЇ СИСТЕМИ “АНТИСНАЙПЕР”

За словами бійців ООС, російські снайпери-найманці в рядах “ДНР / ЛНР” воюють з новітньою російською зброєю. На їхньому рахунку не тільки життя бійців ВСУ, а й мирного населення. Завдяки потужному переоснащення сил ООС на Донбасі українським бійцям стає простіше чістити нашу землю від терористів.

Кадри недавньої ліквідації снайпера РФ на сході України опублікував в Twitter блогер Вася Барабаненко. Бійцям ООС знадобилося дуже мало часу, щоб ліквідувати снайпера РФ, який “кошмарив” останнім часом наших військових на передовій. “Є, красавчик! Вася молодець. Слава Україні!” – чути на відео, як наші хлопці радіють вдалій операції. Сообщает prefiks.win

До речі, не так давно в розпорядженні ЗСУ з’явилися суперсучасні антіснайперскіе комплекси, які на сході України стали встановлювати ще з квітня поточного року.

Антіснайперскіе системи дуже далекобійні, і терористи РФ вже прекрасно знають, що вони з’явилися в розпорядженні сил ООС. Показовим є той момент, що, наприклад, в районі українських позицій поблизу прифронтової Авдіївки і Широкино, після установки цих систем російські снайпери істотно скоротили свої обстріли.

Що ви про це думаєте?