Влада не повинна тиснути на ЗМІ! Комітет Ради проголосував за заборону перевірок на час виборів

Перевірки ЗМІ на час виборів пропонує заборонити профільний комітет Верховної Ради. За проект такої постанови депутати комітету проголосували одностайно, повідомляють журналісти ТСН.

Внесеними поправками дозволяється відслідковувати лише дотримання мовних квот на ТБ та радіо. Також ревізія можлива, якщо її ініціює саме медіа. Сообщает korupciya.com

Разом із тим зберігається вірогідність того, що Верховна Рада проголосує скандальний законопроект про так званий медіа тероризм.

Зазначимо, що цим законом може надаватись право застосовувати санкції до телерадіомовників, якщо депутати раптом вирішать, що вони займаються пропагандою. Проте, комітет зі свободи слова обурився, що законопроект подали до сесійної зали в обхід профільного комітету.

“Треба розширювати поняття інформаційного тероризму, робити його максимально чітким, щоб під це не підпадали будь-які репортажі”, – вважає керівник комітету Вікторія Сюмар.

“Це дає Верховній Раді – політичному органу – право перебирати на себе функції суду, слідства, правоохоронних органів”, – застерігає нардеп Ольга Червакова.

Що ви про це думаєте?