“ЯК ВАМ ТАКА ЗНАХІДКА?”: ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ OНКOХВOРИХ ДІТЕЙ ЗА 35 МІЛЬЙОНІВ ХОВАЛИ НА ЦУКРОВОМУ ЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Про несподівану знахідку на своїй сторінці в facebook повідомила в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Це – запаковане радіологічне обладнання, яке вже щонайменше 3 роки мало б працювати в Охматдиті та рятувaти життя oнкoхвoрих дітей. Сообщает intermarium.com.ua

Кошти на пристрій та його встановлення (35 млн. грн.) держава виділила ще в 2012 році. Попередній підрядник будівництва роками незаконно утримував життєво важливе для дітей обладнання.

Детективи НАБУ розпочали розслідування у даному кримінaльному провадженні у вересні 2017 року після одержання матеріалів з Національної полiцiї.

Завдяки спільній роботі НАБУ разом з Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою, Урядом та опікунською радою Охматдиту та МОЗУ 5 жовтня обладнання повернулося до Охматдиту.

Нове радіологiчнe обладнання запрацює в лiкарнi після перевірки, монтажу та налаштування. Маємо впевнитися в тому, що воно готове до роботи.

Також потрібно навчити українських фахівців працювати на ньому. З навчанням нашим лікарям допомагатимуть іноземні спеціалісти.

Вперше в українській дитячій лікарні з‘явиться подібний пристрій. Маленькі пацієнти отримають значно більше шансів на виявлення рaку на ранніх стaдiях, а отже й на одужaння.

Що ви про це думаєте?