ЄВРОБАЧЕННЯ 2018: СТАЛА ВІДОМА РЕАКЦІЯ МЕРЕЖІ НА ОЦІНКУ НАЦІОНАЛЬНОГО ЖУРІ ДЛЯ MELOVIN

Користувачі не згодні з оцінками, які дали українському учаснику.

В Лісабоні в ніч з 12 на 13 травня відбувся фінал міжнародного конкурсу Євробачення 2018. Україну в цьому році представляв MELOVIN – Костянтин Бочаров, переможець шостого сезону Х-фактор. Пише ekoinvest.pp.ua

В результаті голосування національних журі та телеглядачів на Євробаченні 2018 Україна посіла 17 місце.

Україна отримала всього лише 130 балів у фіналі. Причому за результатами голосування професійного журі від країн-учасниць Україна посіла останнє місце.

Уточнимо, що MELOVIN від національних журі отримав лише 11 балів, посівши 26 місце. Україні 6 балів дав Азербайджан і 5 балів Молдова. Але ситуацію кардинально змінило голосування глядачів, які відправляли СМС за учасника.

За підсумками глядацького голосування MELOVIN зайняв 7 місце! 119 балів він отримав від глядачів, які і підняли його на 17 сходинку в списку.

А ось користувачі соціальних мереж категорично не згодні з такими результатами. Вони засудили оцінки, які отримав MELOVIN від національного журі.

“Несправедливе рішення. У нього виступ був один з найкращих! Дуже шкода”, – написала користувач Ольга Сенько.

Її підтримала і Ірина М’ясникова.

“Та все одно це фантастика! Без досвіду, майже хлопчисько – і дав жару! Умничка! Вже він запам’ятався! Красунчик!”, – написала вона.

“Я взагалі не прихильниця Кості, але його реально засудили журі! Нерозумно! Він повинен бути в 10-ці”, – вважає Марина Повх.

“Необ’єктивно взагалі голосування журі!”, – вважає Ірина Пастущак.

“Костя кращий! Рішення суддів не відповідає дійсності, на жаль”, – зазначила Ірина Плачінта.

“Костя супер! До ранку не засну і через журі. Номер шик і голос. Нехай вас блохи покусають за ваше рішення!”, – підтримала її Вікторія Рокочук.

“MELOVIN великий молодець. Він гідно представив нашу країну. Глядачам він сподобався, 7 місце, а ось журі чомусь не оцінили”, – вважає Зоряна Кіценюк.

“Все було супер! Ти молодчинка! Молодець – MELOVIN!”, – підтримала нашого учасника Валентина Маковська.

“MELOVIN молодець! Насправді, це було дуже сильне Євробачення. Одне з найсильніших за останні роки. Дуже багато сильних виступів. І хлопець виглядав дуже гідно!, – вважає Ганна Петуренко.

Її підтримала і Ірина Ксенофонтова.

“Костя – Талант! Прекрасний початок шоу! Дав усім якісний настрій! MELOVIN – ти самий справжній вампір на сцені”, – написала вона.

“Головне ми, прості люди, оцінили MELOVIN на високу оцінку. Він молодий, перспективний. Дай бог йому високих досягнень”, – написала Людмила Антонюк.

А Ірина Сієдина розкритикувала журі.

“Таке враження, що журі Євробачення вибирає чотири-п’ять країн, де проходитиме наступний конкурс. А далі, як пощастить. Україна в ці плани не входила. Ну такий специфічний конкурс. MELOVIN гідно представив Україну. Всі ми його вітаємо”, – вважає вона.

“Мел, молодець! Живу в Угорщині, відправляла смс. Глядачі з тобою, а це головне”, – зізналася Оксана Оксана.

“Прикро за необ’єктивність! Ми у своєму кандидаті не помилилися! Він виступив гідно!”, – вважає Вікторія Мальована. “7 місце від глядачів – це гідно, а журі – на мило”, – вважає Олена Семенюк.

Що ви про це думаєте?