Загине Все Живе: Далай-Лама Зробив Гучний Прогноз Про Третю Світову Війну

За його словами, країнам треба шукати взаєморозуміння, інакше трапиться невідвортнє.

Духовний лідер тибетського буддизму Далай-лама вважає, що Третьої світової війни, швидше за все, не буде, не дивлячись на напружені відносини між США і Росією. Однак він попередив, що в разі, якщо ядерна війна трапиться, загине все живе на планеті, повідомляють Патріоти України.

Далай-лама зазначив, що в нинішній ситуації всім “потрібно спиратися на здоровий глузд і широке, неупереджене мислення”. “Росія має потребу в західному світі і в Америці, їй потрібні їх технології, а Захід потребує Росію, оскільки вона володіє величезними природними багатствами… Для всього людства вкрай необхідно, щоб країни сходу і заходу жили у взаємній повазі”, – додав Далай-лама.

Справжні причини всіх проблем, за його словами, – це “гнів, гостре почуття конкуренції, егоцентричність”. Тому особливу відповідальність за мирне майбутнє він покладає сьогодні на науку і освіту, які мають просвіщати населення.

Далай-лама додав, що сьогодні всі проблеми потрібно вирішувати по-людськи, а саме через розмови і зустрічі. “Якщо ж ми спершу створюємо якісь проблеми, а потім намагаємося вирішити їх силою зброї, то це суперечить логіці… Зброя тільки вбиває, приносить ще більше ненависті”, – підкреслив Далай-лама.

Що ви про це думаєте?