В голові не вкладається. Як ця тварюка під тим самим Прапором, під яким ми воюємо тут, може творити такий фарс?
….тупо в голові не вкладається.
Як ця тварюка (“суддя” Шевченківського суду Лєвіцкая Татьяна Владіміровна) під тим самим Прапором, під яким ми воюємо тут, може творити такий фарс?
Так, вчинок пацанів (нічна спроба підпалу рпцшного самострою на місці Десятинної церкви) був дурною авантюрою – але те, що відбулося в суді просто на голову не налазить. Сообщает stblog.co.ua
Навіть прокурор просить домашній арешт, згадує про дітей арештованих (в Льоши троє, в Шурика двоє, ще й бабуся на утриманні)- але “судді” пофігу. Московські попи їй замовили “прімєрно наказать” хлопців. Пофіг на поручителів (двоє нардепів, культурний діяч, офіцер Генштабу), пофіг, що ніхто не постраждав, пофіг на відшкодування збитків, пофіг на 72 години з моменту затримання, що вже спливли – воно оголошує парням утримання під вартою до суду, що має відбутися наприкінці березня – або заставу у понад два мільйони гривень.
Ей, народ, ви там, в Києві, якщо вже сюди в АТО не доїхали – так сходіть хоч за мене під той грьобаний ларьок-самострой рпцшний (який “суддя” чомусь вперто називає “діючим монастирем на фундаменті Десятинної церкви Х сторіччя”), натякніть цим руськомірським тварюкам шо їм тут не раді. Чи знов “от хлопці з війни прийдуть…”? Ну так Льоша Друг Цехприйшов. І тепер йому з Шуриком Alexander Gorban за статтєю, що їм шиє “суд”, світить до 15 років. Обидва – умнічки, талановиті архітектори, Льоша добровольцем був на війні з 14 до 16 року, воював у 74ОРБ, і досі активно допомагає нашому підрозділу.
Не можна це просто так лишити. Або я просто не розумію що ми тут робимо.
Guy Crouchback
Що ви про це думаєте?