“ВІЙНА ВСЕ ЦЕ ОБРУБАЛА!” НЕЗАДОВГО ДО ВТРАТИ АКТОР СЕРГІЙ РОМАНЮК ПРИГОЛОМШИВ ЗІЗНАННЯМ ПРО УКРАЇНУ
Донбас ще довго буде перебувати в стані війни, проте не варто втрачати наді на те, що в Україні все буде добре.
Таку точку зору висловив актор і народний артист України Сергій Романюк, який помeр сьогодні, незадовго до своєї смeрті. Відзначимо, що перед анексією Криму і початком війни на Донбасі він знімався, зокрема, і в російських серіалах.
Повідомляє prefiksblog.co.ua
«Після 2014-го я теж отримував пропозиці, проте не від російських режисерів або акторів, з якими мені доводилося працювати. Ми з того часу просто не спілкувалися. Єдине, що ми можемо, це надіслати один одному есемески. Я відправлю в Москву, а звідти мене теж привітають з Днем народження. Це все. Нас більше немає, не існує. Це все війна відрубала », – розповідав Романюк. Він був переконаний, що актори з України знімалися і в російських, і в білоруських фільмах, і на той час був реальний артистичний світ, але тепер в ньому немає вже теплих відносин.
«Прийнято вважати, ми були ніби «молодші брати». Але це не так. У нас своя держава, яка має назву Україна. З нами треба рахуватися. І все», – висловлював тоді свою точку зору актор.
Що ви про це думаєте?