Я НЕ ЗНАЮ ТУ ДІВЧИНУ, ЯКА ЇДЕ ПРЕДСТАВЛЯТИ МОЮ КРАЇНУ СВІТОВІ. А ЦЕ АЛІНА, ЯКА ПРЕДСТАВЛЯЄ УКРАЇНУ В СТЕПАХ ДОНБАСУ..

Я не знаю ту дівчину, яку мусолять тисячі людей, і котра їде, або не їде. Мені до неї байдуже.

Що мені не байдуже, так саме те, як вона буде представляти мою країну світові. Так. Мені те не байдуже і мені те не подобається. Це все.

Повідомляє prefiksblog.co.ua

Більше за цю дівчину, після сьогодняшнього, мене турбує наш народ, народ, якому по суті також байдуже, але то є “горяча тема” і багатьом нарешті є про що писати.

Мені шкода сьогодні наш народ, який тепер має на своєму гаджеті купу срак і буде з тим жити далі.

А я ось ліпше буду тримати в себе світлину дівчини Аліни, яка представляє Україну в степах Донбасу.

Буду дивитися на цю гарненьку, одягнену дівчину, яку ніхто не обирав, бо вона сама зробила свій вибір заради нас усіх.

Так, ви про неї не знаєте і навіть не хочете знати, тому що багато їх таких дівчат, які взяли зброю в руки і без смс голосування і репету натовпу пішли боронити гідність своєї Держави.

Мій вибір – Аліна.

Дарья Андрусенко-Якотюк

Що ви про це думаєте?

Не вдається скопіювати.