Євген Шевченко розповів, хто на його думку злив інформацію про корупцію в ” Укроборонпромі”

Євген Шевченко, що співпрацював з НАБУ (якого журналісти-розслідувачі в своєму відеосюжеті назвали фінансовим “інвестором” фігурантів корупційної схеми), заявив, що джерелом, яке надало журналістам гучну інформацію з матеріалів кримінального провадження про корупцію в концерні “Укроборонпром”, є головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

Повідомляє prefiks.win

Зазначимо, що сьогодні народний депутат Борислав Береза ​​повідомив, що листування, яке журналісти Bihus.info використовували в розслідуванні про розкрадання в оборонному секторі, справжнє, і справу НАБУ завело ще в 2017 році.

Після цього Євген Шевченко, який співпрацював з НАБУ, написав, що витік інформації слідства в ЗМІ відбувся з іншого джерела, а саме – з військової прокуратури.

“Напевно, прийшов час розповісти про неназване джерело, яке надало журналістам гучну інформацію з матеріалів кримінального провадження про корупцію в концерні “Укроборонпром”. В січні-лютому 2017 року обшуки у фігурантів, а саме в Андрія Рогози, Віталія Жукова та згодом і в самого Ігоря Гладковського проводила військова прокуратура України за особистою вказівкою Анатолія Матіоса”, – повідомив він.

“Перед тим, як проводити обшук у сина Гладковського, Матіос отримав на це особистий дозвіл у президента. З яких саме причин Порошенко дав зелене світло на обшук у родини свого близького друга – мені достеменно невідомо. Але відомо точно, що в той же день після обшуку старі друзі та бізнес-партнери вечеряли разом і зрештою конфлікт було вичерпано, а Матіосу була дана вказівка знищити усі знайдені докази корупції”, – зазначив Шевченко.

“Толя-тепловізор (Матіос. – Ред.) сказав “Буде зроблено, Петро Олексійовичу!” – але телефони поклав у свій сейф та почав спостерігати за рейтингами як кандидатів у президенти, так і чинного ПОПа (Порошенко. – Ред.), очікуючи слушного моменту для політичних торгів. І восени Матіос вирішив, що такий момент настав, адже рейтинг Юлі стрімко зростав і дорівнював 21%, а чинного очільника держави – занепадав на рівні 8-9%. Матіос був упевнений, що саме ЮВТ стане наступним президентом і гра розпочалась. Внаслідок певних домовленостей із Юлією Тимошенко восени минулого року Матіос передав старанно виокремлену частину інформації Авакову, який у свою чергу через Антона Геращенка надіслав її журналістам, яким лишалося змонтувати діалоги і за місяць до виборів випустити цей потужний компромат в ефір”, – заявив Шевченко.

“Єдине, чого “тепловізор” не врахував восени, що навесні розклад по рейтингах може бути геть непередбачуваний. І наразі воно не знає, куди ж подіти ті кляті телефони – хоч би у річці їх втопити чи, може, вже час самому там втопитися, доки не сталося прикре самогубство із двома пострілами в голову “а-ля Кравченко”. І наразі можна з упевненістю сказати лише одне – за будь-якого президента (окрім ЮВТ) Матіос буде нести персональну відповідальність за те, що протягом двох років саботував розслідування мільйонних корупційних схем в оборонному секторі і закривав очі на злочинну діяльність друзів Порошенка. Якщо ж, не приведи Боже, президентом лишиться Педро, то той точно знайде спосіб помститися запроданцю, який мало не вибив з під нього президентське крісло”, – резюмував Шевченко.

Що ви про це думаєте?