Головні хитрощі для укорінення трояндів

Правильне укоріння трояндів є важливим процесом, бо навіть при дрібрних помилках результату може не бути, тому укорінюйте троянди правильно.

Спробуйте укоренити троянди, використовуючи пластикову пляшку і пісок.

Троянди наріжте на живці довжиною приблизно 20 см. Видаліть зайве листя, залиште буквально 2-3 листа зверху.

Знизу гострим канцелярським ножем зробіть гострий надріз з одного й іншого боку, як би загострюючи один кінець пагону. Це додатково простимулює пагінець троянди нарощувати коріння.

У пластикових пляшках на дні виконайте отвори паяльником або будь-яким іншим зручним і доступним інструментом для відтоку зайвої води.

Насипте в пляшки звичайний пісок. Через шийку пляшки вставте живці в пісок. В одну 5-літрову пляшку поміститься приблизно 4 живця.

Кожну пляшку добре пролийте водою.

Щільно закрийте кришку і поставте троянди на постійне місце. Має бути світло, але без прямих сонячних променів, а також без протягів. Вийшли міні-парнички для живців.

У міру випаровування вологи (залежно від погодних умов) підливайте воду, але не переливайте. Через 10 днів троянда випустить перші нові листочки.

А через місяць живці можна дістати з пляшки, розрізавши її, і перевірити корінці. За умови дотримання всіх умов (температура, світло, своєчасний полив), живці троянди добре вкорінюються і їх можна висаджувати на постійне місце.

Хоть укоріння трояндів не є простою справою, та якщо мати потрібні знання і прикласти трішки зусиль у Вас все получиться.