“Зими не буде?”: До +15 градусів. В які області йде сильне потепління

В Україні прогнозується значне потепління. Його пік припаде на 17-21 січня: у ці дні повітря може прогрітися до +10+12, а подекуди – й до +15 градусів за Цельсієм.

Про це в коментарі ТСН.ua повідомив народний синоптик Станіслав Щедрін. Втім, з 22 січня температура досить швидко впаде до нуля, а далі – в Україну повернуться морози.

На думку Щедріна, вже в найближчі дні в Україну прийде майже весняне тепло, можливе навіть встановлення нових температурних рекордів

“Пік потепління припаде на 17-21 січня. Температура повітря в усій країні зросте до +10+12 градусів, а на півдні та у центрі навіть до +13+15 градусів”, – вважає синоптик.

Однак “весна” у січні буде швидкоплинною. На зміну плюсовим температурним показникам знову прийдуть морози.

“Потім поступово похолодає, спочатку до -3+3 градусів, і від 24 січня до -2-9 градусів морозу”, – зазначив синоптик та додав, що тоді до України прийдуть і опади.

Нагадаємо, раніше потепління в Україні на найближчі дні спрогнозувала й синоптикиня Наталка Діденко. Вона вважає, що на Старий Новий рік, 13 та 14 січня до нас завітає так звана європейська зима: потепління, яке принесе підвищену вологість та тумани.