Категорії
Політика

«Ви ж були у Трускавці!» Ведуча «1+1» розняла в прямому ефірі міністра Зеленського і Тимошенко

Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов посварився з лідером ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко через відкриття ринку землі в Україні.

Дискусія розгорілася в ефірі програми «Право на владу» у четвер, 19 сентября.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на bbc-ccnn.com

Так, Тимошенко сказала, що українським фермерам нічого дати в заставу, що банк би прийняв для кредитування покупки землі.

«У нас 42 млн га сільськогосподарської землі. Це 72% території України. Якщо продавати, чи не слід запитати у народу України, який нею володіє?» – запитала вона.

Далі Тимошенко звернулася до передвиборної компанії президента Володимира Зеленського, в якій він обіцяв вирішувати важливі питання референдумами. Вона запитала у Милованова, чи буде референдум щодо ринку землі.

«Земля буде інструментом, на який будуть видавати заставу», – почав Милованов.

«Тобто, земля в заставу? Покажіть мені надійні банки?» – обурилася вона.

Міністр попросив її не перебивати і заявив, що і зовсім перестане відповідати на питання.

«Ця земля розпродана вже, вона взята в оренду. Не перебивайте мене! Може неофіційно, але вона в оренді. На ній щось росте. Зараз поїдемо і подивимося, росте чи ні. Росте. Хто це посадив?» – звернувся він до Тимошенко.

У суперечку втрутилася ведуча Наталія Мосейчук: «Не заводьтеся. Ви ж були в Трускавці». Але Милованов емоційно попросив договорити. «Ось я хочу говорити, почекайте всі! Я не заводжуся! Це важливо. Суспільство має знати правду», – сказав він, активно жестикулюючи.

Милованов звернув увагу на те, що в Україні не рідкість кричущі випадки з переоформленням землі. «Ринок існує. Він не прозорий. Він для тих, у кого є гроші, юристи, схеми. Мова йде не про створення ринку, а про його прозорість», – розповів він.

З цією метою міністр закликав встановити справжніх власників компаній, які скуповують землю в Україні.