Винахід вінницького атовція спричинив істерику російської пропагандистки Скабєєвої (ВІДЕО)

Вінничанин Олександр Грамарчук завдяки незвичній обгортці консервів став відомим в Росії. Його металеві банки «С*пар у сметані» і «С*пар в олії» спровокували переполох на московському телебаченні, адже там вірять, що цей товар надійшов у вільний продаж. В свою чергу вінницький атовець «підігрує» пропагандистам і запевняє, що радо надішле чергову партію замовникам.

Учасник бойових дій «Гром» наклеює обгортки на банки з консервами для тролінгу ворогів України. Є у колекції О. Грамарчука навіть м’ясо зі «шматочками снєгірєй».

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на naparise.com

Популярності витвору вінничанина додала «реклама» від відомої українофобськими висловлюваннями ведучої одного з російських пропагандистських телеканалів Ольги Скабєєвої.

«Подивіться, сучасна Україна. Як із такими людьми розмовляти про мир? Українська влада про мир і не збирається домовлятися», – висловилася вона, показуючи на банки з консервами «в соусі російськомовних немовлят».

Популярність зробила свою справу. Попит на продукцію «Грома» збільшився.

«Цифра замовників консервованих сєп*рів і снігурів перевалила за півсотні. Замовляють від 1 банки до ящика, дехто встиг уже кілька разів замовити. Після того, як Ольга Скабєєва зробила мені рекламу на “раша-24”, замовлення пішли потоком. Поспішайте, оскільки продукція лімітована, а через численні “перемир’я” і “розведення” м’яса не так багато, як було раніше», – написав він у Facebook після виходу передачі в Росії.

Більш того, вінничанин вже почав приймати замовлення наперед, адже бажаючих багато, а сировина, за його словами, скоро буде у дефіциті.