Категорії
Політика

Володимир Зеленський: У 2020-му році Україна «зробить неможливе»

Наша країна за допомогою об’єднання ідеї нації може «втілити в реальність неможливе». Згодом Україна стане державою, яка динамічно розвивається. Таку заяву гарант Конституції України Володимир Олександрович заявив у своїй колонці для спеціального випуску журналу «Новое время» «Світ в 2020».

Відповідно до думки українського лідера, громадяни нашої країни вибрали вірний напрямок. Українці вибрали йти «до сучасної, європейської країні з ринковою економікою і сильною демократією». Також він підкреслив, що «у формулі майбутнього» для нашої країни є п’ять речей. Зеленський заявив: «Ми прагнемо миру, причому до миру на наших умовах. Іншими словами, це я про повернення територій української держави під контроль Києва, а також всіх наших людей. З припиненням обстрілів і справжнім, але ніяк не фейковий мирним процесом. Саме тому ми, але не будь-хто інший, повинні діяти і прагнути до мирних рішень питань ».

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на marik.co.ua

Крім іншого, за твердженням Верховного головнокомандувача ЗСУ, Києву потрібні «ефективні інститути та прозорі правила гри, які для всіх обов’язкові. Перемога над корупцією, справедливі суди, а перед законом повинні все бути рівні ». Він додав: «Жорсткі рамки повноважень, в які буде поставлений будь-який чиновник – від президента до сільського старости. Безумовний захист прав власності. Це все те, що потрібно нам ».