Категорії
Блоги

Журналіст про Зеленського: Будь ласка, підкажіть йому, щоб він більше не робив цього жесту, тому що у російсько-блатній…

Публікуємо допис Остапа Дроздова в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“Не при неділі це буде сказано, але ось цей жест я вже вкотре бачу у виконанні Зеленського. Спочатку жест “Коза” я випадково побачив рік тому, здається, в анонсі вечернего квартала. Потім – на дебатах. Тепер – у стінах українського парламенту. Хто там консультує нашого діджітал-узурпатора, будьте ласкаві, підкажіть йому, щоб він більше не робив цього жесту, тому що у російсько-блатній субкультурі, на якій він виріс і сформувався, цей жест має не надто приємну семантику.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на bbc-ccnn.com

Я мовчу, що президент європейської країни не мав би взагалі послуговуватися подібною жестикуляцією. У минулотижневій програмі я два слова про це сказав. І не повертався б до цієї теми, якби на пінчуківській конференції YES знову не вилізла оця “Коза”. Навіть якщо пацанва і рветься з середини, то її все одно треба контролювати. Підкажіть хтось йому, а то несила дивитися на цю розпальцовку.” – написав журналіст, додавши відео.