Категорії
Політика

Не допустимо капітуляції: Зеленському поставили yльтиматум вoїни AТО та громадськi…

Громадські діячі, вчені, експерти, волонтери і добровольці стурбовані заявою президента України Володимира Зеленського про те, що на зустрічі лідерів держав «Нормандської четвірки» буде обговорюватися “формула Штайнмайера”. Відповідне звернення громадськості до Президента опублікував у себе в Facebook колишній депутат Верховної Ради Андрій Тетерук.

Екс-нардеп нагадав, що формула Штайнмайера передбачає проведення виборів на окупованих Росією українських територіях і надання їм особливого статусу. Він також підкреслив, що реалізація зазначеної формули виносить за рамки переговорів питання деокупацію Криму і залучення Росії до відповідальності в якості країни-агресора.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на startko.co.ua

У зв’язку з цим активістами було позначено ключові елементи позиції України для переговорів в будь-якому форматі:

Всі окуповані Росією території, в тому числі і Крим, повинні бути повернуті під контроль України;

всі російські окупаційні сили повинні покинути територію України без будь-яких умов;

Кремль повинен звільнити всіх незаконно утримуваних українців;

Україна повинна повністю відновити контроль на ділянці кордону з Росією;

на окупованих територіях не повинні проводитися будь-які вибори, при цьому самим територіям не повинен присвоюватися статус особливих;

Україна повинна вимагати повного відшкодування збитків, заподіяних агресією і окупацією.

«Закликаємо президента України дотримуватися саме такої позиції. Глава держави повинен усвідомлювати, що український народ не погодиться з принизливим миром і буде чинити опір будь-яким спробам нав’язати капітуляцію перед Кремлем », – додав Тетерук.
Під зверненням підписалося кілька десятків людей і організацій:

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на startko.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть !