Хотіла знайти собі багатого чоловіка на сайті знайомств. Те, що відповів банкір вона точно не чекала

Вона написала наступне:

«Я не збираюся брехати, навіщо я тут. В цьому році мені виповнюється 25 років. Я — дуже приваблива. З гарним смаком і відчуттям стилю. Хочу вийти заміж за хлопця, який заробляє 500+ тис. доларів в рік. Ви можете припустити, що я користолюбна. Але ні. Це не так. Щоб Ви розуміли: в Нью-Йорку той, хто заробляє на рік мільйон доларів, вважається представником середнього класу. І я не хочу бути жебрачкою.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на Файна Сторінка

Мої умови не такі вже нездійсненні. Є хтось на цьому сайті, чий річний дохід — 500 тис. доларів? Чи Ви одружені? Ще питаннячко: «Що мені потрібно зробити, щоб вийти заміж за такого багача, як Ви?

Всі, з ким я раніше зустрічалася, не заробляли більше 250 тис. в рік. Так що, здається, це для мене стеля. Ви можете відповісти на кілька цікавлять мене питань? Наприклад:

1) Де Ви — багаті холостяки — зазвичай тусуетесь? (Будь ласка, напишіть Ваші улюблені бари, ресторани, спортивні зали, бажано з адресами).

2) На якого віку чоловіків мені краще націлитися?

3) Чому більшість дружин багатіїв — такі поганулі?

4) Звідки Вам відомо, хто годиться Вам у дружини, а хто — тільки подружек? Роль подружки мене не так цікавить, як роль майбутньої дружини.

Чекаю не дочекаюся Вашої відповіді.

Ваша Красуня».

Генеральний директор одного з найбільших банків США відповів їй таким чином:

«Шановна Красуня!

Я з великим інтересом прочитав повідомлення про Вашу ситуацію на форумі. Припускаю, що у багатьох дівчат виникають такі ж. Дозвольте мені проаналізувати Вашу ситуацію з точки зору інвестування.

Мій річний дохід — понад 500 тис. доларів. Це саме те, що Ви шукаєте. Тому, впевнений, що не витрачаю час даремно. Як бізнесмен можу сказати, що одружуватися на Вас — невдале рішення. Все дуже просто. Давайте Вам розтлумачу, чому.

Те, що Ви намагаєтеся зробити, — бартер «краси» на «гроші», тобто, суб’єкт A пропонує красу, а суб’єкт Б платить за неї. Здавалося, ніяких каверз.

Незважаючи на це, велика проблема полягає в тому, що Ваша краса зів’яне, а мої гроші без зрозумілих на те причин не пропадуть. В майбутньому, мій дохід швидше за все буде примножуватися, на відміну від Вашої краси.

Говорячи економічними термінами, ми — два активи. Моя вартість буде підвищуватися, а Ваша — падати. І не просто так, а в геометричній прогресії.

Уявіть, що відносини з Вами — це акт торгівлі. Як і будь-який торг на Уолл Стріт, вони мають свою позицію.

Якщо ринкова ціна Вас, як активу, впала, ми продамо його. Володіти і далі таким активом — просто безглуздо. Те ж саме про шлюб, до якого Ви так прагнете. Як жорстоко звучить, але саме оптимальне вирішення питання активів, які швидко знецінюються, — це їх продаж або здача в оренду.

Будь-який чоловік, який заробляє понад 500 тис. доларів в рік, апріорі не може бути дурнем. Звичайно, такі, як я, будуть тільки зустрічатися з Вами, але ніколи не одружуються на Вас. Моя Вам рада — зав’язуйте з цими пошуками. Краще шукайте способи розбагатіти і самостійно заробляти стільки грошей на рік. Тоді і шанси знайти багатого дурня зростуть.

Сподіваюся, що мої відповіді Вам знадобляться»