“Є гідна заміна? Хто? Вже немає прогалин у національній пам’яті?” Ігор Кондратюк обурився звільненням з посади голови Інституту національної пам’яті України Володимира В’ятровича

Відомий український шоумен Ігор Кондратюк обурився звільненням з посади голови Інституту національної пам’яті України Володимира В’ятровича.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на bbc-ccnn.com

“Хтось мені скаже – навіщо знято В’ятровича? Є гідна заміна? Хто? Вже немає прогалин у національній пам’яті? Якщо українці не будуть вивчати національну історію, вона по-перше буде написана іншими народами (росіянами, наприклад), а по-друге – невивчена історія з темними плямами завжди буде болючим місцем національної самосвідомості. Незалежно від часу, в якому житимуть українці…

P.S. Дякую, пане В’ятровичу! Особливо – за декомунізацію-деленінізацію країни! P.P.S. Був такий нерозумний історик-чиновник Табачник (він і є, але – в Ізраїлі: втік, бідолашний). Хотів написати підручних спільної українсько-російської історії. З березня 2014 року навіть сліпому видно, що написати такий підручник – неможливо. Але міністр освіти Януковича “кельнер” Табачник цього тупо не розумів…” – написав Кондратюк у своєму Фейсбуці.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Loading...