+20, дощі, гроза та град. Коли та якої погоди чекати в Україні ближчим часом

Найближчими днями температура в Україні поступово підійматиметься. Вже на вихідних по всій країні очікується від +15° до +20°. Проте це потепління супроводжуватиметься дощами та грозами. Про це свідчить прогноз синоптика Ігоря Кібальчича, опублікованому на сайті “Метеопрог”.

Погода 11 травня
У четвер, за словами Кібальчича, під впливом гребеня антициклону опадів в Україні не очікується. Вітер буде північно-східний, у західних областях південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі становитиме лише +2…+7 °С, вдень +12…+17 °С, а на Закарпатті повітря прогріється до +19 °С.

Погода 12 травня
У п’ятницю вночі буде без опадів, а вдень місцями у північних, західних та центральних областях пройдуть невеликі короткочасні дощі, місцями грози. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі становитиме +3…+8 °С, вдень +14…+19 °С.

Погода на вихідні
У суботу, 13 травня, за словами синоптика, очікується дощова погода у західних областях, в Криму та Приазов’ї. Вдень місцями грози. Температура повітря вночі становитиме +5…+10 °С, вдень повітря прогріється до +15…+20 °С.

“У неділю, 14 травня, практично на всій території України очікується нестійка погода з дощами у супроводі гроз, місцями граду”, – каже спеціаліст. Вітер буде східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +7…+12 °С, а вдень буде +15…+20 °С.

Потепління в Україні – що відомо
Наразі прохолодна погода в Україні тримається через антициклон Tina. Саме він сприяє надходженню морозного повітря з північних широт у більш південні. Як наслідок, практично по всій території нашої країни температура повітря суттєво знизилася аж до заморозків у нічний час.