Бій зірвано! Усик згорнув тренувальний табір. Стало відомо чому не відбудеться грандіозний поєдинок

Схоже, український чемпіон світу в надважкій вазі Олександр Усик не проведе уніфікацію з володарем останнього головного титулу WBC Тайсоном Ф’юрі.

Раніше менеджер Егіс Клімас повідомив, що команда Усика припиняє перемовини про бій з “Циганським королем”.

Усик – Ф’юрі: менеджер українця повідомив про зрив бою століття, про це пише Спорт24.

Тепер ESPN уточнює, що поєдинок століття за титул абсолютного чемпіона в королівському дивізіоні зірвався, оскільки команди боксерів “не змогли домовитися про інші істотні умови угоди, окрім розподілу коштів”. Стверджується, що Усик згорнув свій тренувальний табір та перегруповується з командою, щоб спланувати бій з іншим опонентом. Першим в черзі обов’язковим претендентом на поєдинок з Олександром Усиком є регулярний чемпіон WBA Даніель Дюбуа.

Додамо, українець погодився на розподіл гонорару 70:30 на користь Ф’юрі за умови, якщо він пожертвує мільйон фунтів відразу після бою на користь Україні. Вже незабаром “Циганський король” запропонував виключити з контракту пункт про реванш, хоча саме його команда поставила таку умову.

У поєдинку між Усиком та Ф’юрі мав визначитись перший абсолютний чемпіон 21-го століття у королівському дивізіоні. Останнім володарем усіх головних титулів був Леннокс Льюїс. У 1999 році “Лев” переміг Евандера Холіфілда в реванші та додав до колекції останній пасок WBA, однак незабаром втратив його через відмову від поєдинку з претендентом Джоном Руїсом.