Черногорія вслід за Єстонією, Литвою, Латвією і Польщею приготували “сюрпрайз” для росіян. У Кремлі вже відреагували

У світі одна за другою країн ЄС забороняють росіянам в’їзд на свою територію, втой час у Кремлі продовжують погрожувати цілому світові. На цей раз МЗС Чорногорії закликає ввести візи для громадян Росії.

З такою ініціативою виступив голова міністерства Ранко Кривокапіч. За його словами, країна має у всьому підтримувати Євросоюз, який спрощений візовий режим із Росією вже припинив.

Наразі росіяни можуть в’їжджати до країни вільно та перебувати там без візи до 30 днів. Щоб запровадити заборону, пропозиція МЗС має підтримати уряд.

У Держдумі вже відреагували: обізвали країну придатком НАТО.

Перший заступник комітету ГД із міжнародних справ Дмитро Новіков у розмові з радіостанцією «Говорить Москва» назвав Чорногорію «придатком ЄС та НАТО». Із цього випливає і пропозиція щодо віз, сказав депутат.

«Чорногорська політика перетворилася навіть не на жалюгідну подобу незалежного державного управління, а є перетворенням Чорногорії на повний придаток ЄС і НАТО. Коли прибалтійські держави заявили про необхідність запровадити повний візовий контроль щодо Росії, заборонити росіян отримання шенгенських віз, було ясно, що далеко не всі погодяться запровадити жорсткий залізний мур між нашими країнами. Ті, хто налаштований вибудовувати довгострокову політику з нами, розуміють, що запровадження повної заборони на перетин кордону громадянами ЄС і РФ не відповідають інтересам самого Євросоюзу».