Чим підгодувати озимий часник в останній раз: добриво з золи

Озимий часник, який, зазвичай, не вимагає частого підживлення, приблизно в кінці липня дачники вже збирають і прибирають на зберігання. Приблизно за місяць до цього ще є можливість зробити так, щоб цибулини виросли великими і соковитими. Спочатку необхідно видалити стрілки, а потім внести добриво.

Про це пише Мій Світ, за матеріалами Ukr.Media.

Одним з найголовніших для часнику добрив вважається зола, яка впливає на зростання головок. На 10 літрів води потрібно всього дві склянки золи. Суміші необхідно настоятися, а поливати потрібно під корінь і по вологій землі. Також можна посипати сухою золою ґрунт біля часнику, який спочатку важливо добре розпушити, а потім полити. В цьому випадку знадобиться 80 грамів речовини на один квадратний метр.

Краще ж спочатку полити грядки розчином, а через два тижні посипати сухою золою ґрунт.

В цей час часник починає жовтіти. Якщо це відбувається, то на допомогу в кінці червня — початку липня прийде розпушування і більш частий полив. Робити це потрібно мінімум раз на тиждень. Також можна уникнути пожовтіння, якщо обприскати часник розчином нашатирного спирту — одна столова ложка на 10 л води.