Чим потрібно годувати курей, щоб вони добре неслися

Рано чи пізно під час утримання курей птахівники задаються цим питанням. Адже вони не можуть добре нестися протягом всього свого життя. Активна несучість у курей спостерігається приблизно два роки. Після чого яєчна продуктивність курей знижується.

Про це пише Мій Світ, за матеріалами Наука і правда

Для того щоб кури добре неслися, зовсім необов’язково мати в курнику півня. Якщо немає в планах розводити курчат, в півні немає ніякої необхідності. Але все ж без півня кури вважають себе менш захищеними, тому бажано все ж його придбати. На 10 курей досить одного півня.

Багато що в даному випадку залежить від харчування птиці. Важливо годувати курей збалансованими кормами. Найбільшу увагу слід приділити цьому моменту, коли курка мало гуляє на вулиці. Зазвичай так відбувається в зимовий період. Як результат кури жиріють, що негативно впливає на їх продуктивність.

Дехто готує комбікорми для несучок самостійно. У цьому варіанті потрібно обов’язково додавати в них пробіотики для несучок та премікси. Таким чином курочки отримають необхідні їм вітаміни і мікроелементи.

Важливо!

Кури не повинні бути голодними. Але при цьому перегодовувати їх теж не можна. Одній курці варто на добу давати не більше 150 г зерна взимку і 100 г влітку. Годувати курей вареною картоплею небажано. Це може посприяти ожирінню птиці.

Якщо курка несеться погано, краще прибрати її з стада і поповнити молодняком.

Крім усього вищенаписаного, раз в тиждень потрібно давати курям свіжу рибу. Несучість їх збільшиться найближчим часом.