Батько Устима Голоднюка: Те, що ми бачимо, – це скоцтво і знущання над пам’яттю хлопців. У мене все.

«БЛАГИМИ НАМІРАМИ ВИМОЩЕНА ДОРОГА В ПЕКЛО….»

Бачу, що вимушений більш розгорнуто пояснити свою позицію, бо отримую в приват дуже багато звинувачень, що я черствий і не хочу повернення наших полонених!

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на prefiksblog.co.ua

Я не проти обміну – полонених потрібно витягувати, але не обов”язково для цього гвалтувати судову систему. Це одна з основ державності, це одна з тих цінностіей за які Устим віддав життя і за що зараз віддають свої життя наші козаки на Сході.

Втрата права на правосуддя породжує втрату віри в справедливість!

Що в цих словах комусь не зрозуміло? Що не зрозуміло в простих людських бажаннях жити в демократичній і правовій державі – відчувати себе людиною і гордитися цим!

Я вважаю, що мало бути так:

– Президент мав виступити перед народом і пояснити, що хоче зробити, а не ховатися за спинами прокурора і суддів. А тим більше не “запілювати” свої дурнуваті відосики з туалету, ванни чи спортзалу. Він повинен пам”ятати, що поки що являється гарантом Конституції України, а не актором комедійного шоу!

– А тому потрібно було провести показовий суд і осудити злочинців, що в центрі столиці однієї з найбільших Держав Європи, розстріляли людей.

Далі він міг використати своє право на помилування і вже тоді можна говорити про обмін.

А те, що ми бачимо це скоцтво і знущання над пам’яттю хлопців.

У мене все.

Маю честь!

Володимир Голоднюк