Виявляється, я все життя варила холодець неправильно. Ось простий секрет ідеального холодцю

В даній статті автор розповідає як правильно зварити холодець щоб він був максимально прозорим. Збережіть щоб не забути!

Який Новий рік без холодцю? Мій чоловік його дуже любить і головне вміє готувати так, що, як то кажуть, і за вухами тріщить, і слинки течуть.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на globalpres.co

У перший рік нашого спільного життя, ми готувалися до Нового року і, звичайно, варили холодець. І ось тут то я і дізналася, що виявляється, варю його неправильно. Ні, всі інгредієнти в наших рецептах збігаються (копита, яловичина, цибуля, морква, спеції – в загальному стандартний набір). Відрізняється лише спосіб варіння, але саме в цьому і полягає моя головна помилка.

Скільки б я не знімала піну і не проціджувала бульйон, мені ніколи не вдавалося домогтися ідеальної прозорості холодцю. Бульйон завжди залишався трохи мутнуватим. А у чоловіка він вийшов ідеальним: прозорим і чистим, ніби не на вухах і копитах зварений, а з додаванням желатину. Але желатин він, звичайно, не додавав.

Я не буду приводити рецепт холодцю, думаю, що його знають всі, і у кожного є свої маленькі хитрощі в приготуванні цієї головної новорічної страви. Я тільки поділюся з вами секретом, як домогтися його прозорості.

Перед тим, як додати в бульйон моркву, її потрібно порізати великими кусочками і обсмажити на сухій сковороді (так, щоб вона злегка пригоріла). Тоді морква “вбере” в себе всю муть і бульйон стане значно світлішим.

І головний секрет: в самому кінці потрібно додати в бульйон кілька збитих в склянці яєчних білків. Білок швидко схопиться і спливе на поверхню, піднімаючи з собою все зайве. Нам залишається тільки прибрати все за допомогою дірявої ложки і вуаля – ідеальний бульйон для холодцю готовий! Смачного!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!