Ніколи, чуєте ніколи не змітайте крихти рукою. Наслідки дуже і дуже погані

Щоб гарно жити, варто уникати витирання столу рукою.

Знаючі люди розповіли, чому насправді не можна витирати зі столу крихти рукою. Існує у народі повір’я, що, порушуючи дану прикмету, людина може не тільки накликати на себе бsду. Наслідки, через порушення даної народної прикмети здатні зіпсувати людині життя.

Повідомляє bbc-ccnn.com

Чому не можна витирати зі столу рукою і наскільки нeбезпечно це може бути для людини 

Серед народних прикмет досить часто зустрічаються різні прикмети про сімейний добробут, а також побутові предмети. Особливо в давні часи шанувався обідній стіл. Його стільницю асоціювали не тільки з годувальницею, а й надавали їй особливе магічне значення. У народі вважалося, що, якщо зневажливо ставитися до столу, а точніше до самої стільниці, це могло спричинити певні наслідки і покарання.

До списку особливої неповаги до обіднього столу входило багато дій, в тому числі і витирання зі столу рукою. Таке значення столу надавалося здавна, бо саме він був центром підтримки життєдіяльності. Це обумовлено тим, що за столом завжди збиралася родина в повному складі, і вживала їжу, дякувала Богові за хліб насущний. Існує багато народних прикмет про стіл, і у кожної з них своє значення.

Однією з найпоширеніших народних прикмет про стіл є як раз змітання крихт зі столу рукою. Завдяки незнанню даної народної прикмети багато людей марно намагаються побороти бiдність. Насправді ж, змітаючи крихти або будь-які залишки їжі рукою, не використовуючи при цьому щонайменше рушник, людина змітає своє багатство. Бог за таку неповагу карає людину, позбавляючи її їжі і грошей, бо вона сама захотіла позбутися цього.

Чому не можна зі столу витирати крихти папером і стукати по стільниці

Як відомо, якщо витирати крихти зі столу рукою, можна збідніти, і це далеко не жарти. Але, ознайомившись із цією прикметою, варто врахувати, що на цьому все не закінчується. Насправді ситуація не зміниться, якщо людина буде витирати стільницю папером в будь-якому його вигляді.

Під забороною також паперові рушники, серветки. Якщо поміркувати, всі ці вироби створені з одного і того ж матеріалу, що і папір. Витираючи папером стіл, людина ризикує втратити все своє багатство і хліб, який послав їй Всевишній. Краще витирати зі столу рушником, спеціальною ганчіркою, губкою для миття посуду. Також за прикметою стіл бажано накривати скатертиною, і після прийняття їжі струшувати її, а стіл протирати.

До неповаги стосовно обіднього столу відносять нехтування предметами. Ні в якому разі не можна стукати по стільниці, закидати на неї ноги, і вже тим більше не можна використовувати стіл замість стільця. На обідньому столі ніколи не повинні знаходитися сторонні предмети. Обідній стіл тільки для прийняття їжі — він зовсім не призначений для рукоділля, малювання, готування на ньому. Згідно з прикметою, той, хто зважиться не послухатися, може отримати серйозне покарання.

Як привернути удачу згідно з прикметами, що пов’язані з обіднім столом

На щастя, якщо ставитися до обіднього столу правильно і з повагою, людина може привернути в будинок щастя, удачу і благополуччя. Згідно з прикметою, залучити фінанси допоможе купюра, яку необхідно покласти під скатертину перед прийняттям їжі. Як тільки трапеза буде завершена, гроші варто забрати так, щоб інші домашні не помітили.

Також, щоб привернути в будинок щастя, варто виключити будь-які свaрки, які можуть відбутися за столом. Завжди варто пам’ятати, що в обідніх столів особлива енергетика, і будь-який нeгатив вони вбирають швидко. Щоб привернути щастя, за столом треба обговорювати вишуканий смак приготованої їжі, хороші події.

Що ви про це думаєте?