Ось для чого використовують пластикові вилки в городі

Цікавий лайфхак!

Часом, здавалося б, непотрібні для городу предмети можуть виявитися дуже навіть корисними. Наприклад, далеко не всі знають, що на своїх грядках можна використовувати пластикові вилки. Після прочитання цієї пропозиції, напевно, багато хто буде знаходитися в деякому подиві. Однак, насправді все дуже навіть просто.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на Вакурат

Застосування вилок із пластику на ділянці? У чому переваги?

Особливо, сподобається ідея з пластиковими виделками завзятим городникам і квітникарям. Адже цей предмет може послужити в якості підставки для табличок, де зазвичай пишеться назва сорту тієї чи іншої культури. 

Для цього вилка поміщається в землю і на її зубцях кріпиться табличка. Таким чином, на наступний рік городники буде простіше відшукати на ділянці необхідне рослина.

Щоб табличка не зіпсувалася за зиму, рекомендується робити її зі шматка жерстяної банки. А підписувати потрібно за допомогою кулькової ручки. Важливо при цьому добре натискати на табличку. Це робиться для того, щоб від ручки залишилися подряпини на той випадок, якщо сама паста змиється.

Крім цього, можна закопати вилки таким чином, щоб зубці розташовувалися вгорі. Це непоганий парканчик від невеликих тварин, які часто завдають серйозної шкоди посадженим культурам на городі. У таких місцях вони напевно не пройдуть, а відповідно рослини залишаться цілими і неушкодженими.

Увіткнути вилки можна і в квітковий горщиках або на клумбі для того, щоб домашні вихованці, коти або собаки, не лежали на них.

При вирощуванні суниці нерідко доводиться стикатися з такою проблемою, як підгнивання ягід через часті дощі. До того ж, коли полуниця лежить на землі, її нерідко поїдають різні комахи. Так ось, і в цьому випадку допоможуть впоратися з проблемою пластикові вилки. Необхідно просто виламати середні зубці на них і використовувати в потрібних місцях для підставки великих гілочок з плодами.

Можливо, комусь ці ідеї можуть здатися дурними. Але все ж майже всім вони подобаються.