Юлія Мендель: “Подивіться на Богдана! Мене за нього, може бути, зараз заплюють. Але це професіонал, як для людей, які входять в політику не з політики”

Під час інтерв’ю «Vласть vs Vлащенко» прес-секретар українського президента Юлія Мендель висловила свою думку щодо команди Володимира Зеленського. За її словами, всі люди, які сьогодні працюють з главою країни, заслужено зайняли свої посади. «Те, що говорять, що Володимир Олександрович набрав в команду людей, яких він знав, – це абсолютна неправда. Тому що половина Офісу президента – він їх не знав і взяв тільки тому, що побачив потрібні професійні якості », – відверто сказала Мендель.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на marik.co.ua

Юлія також зазначила, що всі знайомі Зеленського, які потрапили на високі посади, добре знають свою справу і дуже ефективні. «Подивіться на Трофимова, Шефіра, Єрмака. Вибачте мене, подивіться на Богдана. Мене за нього, може бути, зараз заплюють. Але це професіонал, як для людей, які входять в політику не з політики », – додала вона. Нагадаємо, раніше Мендель розповіла про своє дитинство і як їй вдалося вступити до університету без хабара. Крім цього, дівчина відверто зізналася, що сама вона з бідної сім’ї, яка пройшла через голод та інші труднощі. Також Мендель зізналася, що її батьки, які за професією є лікарями, завжди інвестували в те, щоб навчити її бути самостійною. «Мама з дитинства завжди мені говорила, що ніхто, крім тебе. Ти і все. У мене бідна сім’я, кажу чесно. У 90-х роках ми голодували. Якби у моєї бабусі не було городу .. », – зізналася Юлія.