“Я вагався чи це говорити, але прийшов час і сьогодні я скажу”: Кучма з самого ранку зробив неочікувану заяву

Мінський процес із самого початку був безперспективний. Натомість ситуація на Донбасі перетворюється у заморожений конфлікт. Про це сказав другий президент, колишній представник України у контактній групі Леонід Кучма на брифінгу журналістам у четвер.

“Я ніколи не говорив, але сьогодні скажу. Враховуючи те, що я підписував Мінські ці угоди. Розумієте, якщо лідери, які входять у Нормандський формат, особисто не ставили свої підписи. Ні Олланд, ні Меркель, не кажу вже про Путіна. Значить про що це говорить? Вони не вірили, що це буде виконано. І не хотіли брати на себе зобов’язання, підписуючи цей документ. Звідсіля і далі результати”, – заявив він.

Повідомляє bbc-ccnn.com

“Якщо дивитися на сьогоднішню ситуацію, зокрема на Раду безпеки ООН, то миротворчу місію я не бачу у найближчому майбутньому”, – зауважив Кучма.

Також Кучма заявив про “заморожений конфлікт, через який впливатимуть на Україну, щоб довести її до…”.

Мінські домовленості були підписані 12 лютого 2015 року у столиці Білорусі контактною групою. У ній Україну представляв другий президент Леонід Кучма, Росію – посол в Україні Михайло Зурабов, також підписи поставили представник ОБСЄ Гайді Тальявіні та бойовики Олександр Захарченко й Ігор Плотницький.

Цьому передували 16-годинні переговори президента України Петра Порошенка з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, президентом Франції Франсуа Олландом і російським лідером Володимиром Путіним.

Що ви про це думаєте?