“Я гірко плакав”: Притула потужною заявою знищив зрадника: дуже боляче

Відомий український телеведучий, шоумен, волонтер і громадський діяч Сергій Притула відреагував на дивну заяву свого колишнього друга і колеги Андрія Молочного про «фашистів» в Києві.

Шоумен, який працює і живе у Москві, написав в Instagram пост, в якому згадав про день звільнення Києва від фашистів – 6 листопада 1943 року.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на bbc-ccnn.com

«ЧОМУ ДЛЯ МЕНЕ ЦЯ ПОДІЯ СТАЛА ВАЖЛИВОЮ, НАБУЛА ДУЖЕ ЦІННОГО ЗНАЧЕННЯ? АДЖЕ ЩЕ П’ЯТЬ РОКІВ ТОМУ, Я НЕ ПИСАВ ПРО ЦЕ, НЕ ВИКЛАДАВ ТАКІ ПОСТИ. АДЖЕ ЩЕ П’ЯТЬ РОКІВ ТОМУ Я НАВІТЬ І ПОДУМАТИ НЕ МІГ, ЩО ПО КИЄВУ НАТОВПАМИ ХОДИТИМУТЬ ФАШИСТИ. Я НАВІТЬ УЯВИТИ СОБІ НЕ МІГ, ЩО БУДУТЬ ОПОГАНЮВАТИСЯ ПАМ’ЯТНИКИ ГЕРОЯМ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ. ЩО БУДУТЬ ЗНОСИТИ ПАМ’ЯТНИКИ ЖУКОВУ І ВАТУТІНУ», – НАПИСАВ ВІН.

Роздуми Молочного викликали нерозуміння і обурення в мережі, з коментарями виступили підписники, колишні колеги шоумена і блогери. Громадськість з нетерпінням чекала реакції Сергія Притули, який дружив з Молочним, багато років працював з ним в парі в скетчі «Файна Юкрайна», і запам’яталися глядачам ролями Марічки та Антона з Жашкова, а також колоритних прибиральниць.

Сергій Притула, який не тільки працює на телебаченні і колесить з гастролями зі своїм шоу по країні, але і бере активну участь у громадському та політичному житті країни, є відомим патріотом і волонтером, допомагає українській армії, досить різко відреагував на пост Молочного.

Сергій зізнався, що дуже боляче сприйняв сам факт написаного. Він присвятив колишньому другові іронічний вірш і попросив передплатників не влаштовувати «фестиваль образ» в коментарях.

“Антон з Жашкова просив передати, що з Марічкою вони вже давно не мешкають разом. І з цього приводу вірш, – написав Притула.

КОЛИ ВІД МЕНЕ ТИ ПІШЛА, Я ГОРЬКО ПЛАКАВ. ОБИДВА ЛОКТЯ ІСКУСАВ, ПРОПИВ ЛАРЬОЧКИ ГРИЛЬ. НА ПОСТ ТВІЙ В ІНСТАГРАМІ Я НАТРАПИВ… ЗАПЛАКАВ ЩЕ РАЗ І ЗЛАМАВ КОСТИЛЬ!

Не всі підписники змогли виконати прохання Притули, і в коментарях не вибирали виразів.