Долар буде по 36? Зобов’язання перед МВФ, чого чекати українцям

Якщо сумарний борг України перед МВФ (12 млрд доларів) поділити на все населення (приблизно 42 млн 248 тисяч чоловік), то кожен громадянин, включно з немовлятами, повинен МВФ 284 долари, передає Корупція.Інфо

До того ж, разом з “боргом”, кредити МВФ принесли українцям істотне зростання тарифів на комунальні послуги для населення, в негативну сторону змінилася пенсійна система. Крім того, була скасована спрощена система оподаткування.

Така ситуація, як свідчать ексклюзивні коментарі Politeka, дуже обурює українців. І в першу чергу незадоволення виражають діями влади та чиновників.

«Довели країну жирдяї до бідності… То тепер хай все і вертають із своїх кишень… А не народ до останньої нитки обдирати!!!», «От тариф підняти заради траншу ми можемо, податки збільшити заради траншу ми можемо, а з корупцією боротися заради траншу не можемо. Питання чому?», «Віддавати простий народ то і буде… хочемо ми цього не хочемо, а з нас вже зараз деруть… і дерти будуть, до тих пір поки дозволяємо…», «Ну правильно депутати кінчені відпочивають, а ми людці і наші діти повинні за них віддавати борги. Ще й корупція квітне як квіти в полі під сонцем. Ще й податками обліпили з усіх боків», – йдеться в коментарях

Також українці пропонують варіант, як повернути міжнародні кредити України: «Нехай зроблять арешт на всі рахунки жирних котів, і ніхто нікому повинен не буде», «Я не розумію для чого брати гроші, якщо можна їх взяти у бариг від влади. Хай віддадуть те що награбили і все стане на місце», «Про які борги народу може йти мова? Народ з бюджету не краде! Нехай віддають все ті, у кого ці гроші! Для цього є відповідні органи, нехай конфіскували і виносять покарання!».

Нагадаємо, Україна увійшла до трійки головних реципієнтів фінансування від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в 2017 році. Україна отримала 581 млн євро.

НБУ вважає, що якщо Україна не отримає наступний транш від Міжнародного валютного фонду до липня, то програма співпраці ймовірно припиниться.

Що ви про це думаєте?