Кулеба запропонував цілком правильне місце переговорів із Путіном

Вже всім добре відомо, що переговори з Росією вести немає ніякого сенсу. Кулеба запропонував Путіну місце переговорів на яке Україна можливо і поголдилась.

Найкращий спосіб вести переговори з владіміром путіним – це проводити їх на полі бою, каєе голова МЗС України Дмитро Кулеба. Так він дав коментар на бажання президента Франції Еммануеля Макрона залишати відкритими канали зв’язку з російським президентом.

«Президент Макрон має право вирішувати, з ким говорити. Однак досвід нам показав, що найкраще місце для обговорень із Путіним – це поле бою. Путіну ви завжди можете телефонувати, це не принесе результатів. Це не має сенсу, бо він – брехун, і я гадаю, що Емманюель Макрон це знає. Я пам’ятаю надзвичайні зусилля, які він здійснив перед війною, щоб запобігти конфлікту. Не спрацювало. Нічого не вказує, що Путін відтоді змінив свою думку чи готовий до переговорів», – зазначив Кулеба в інтерв’ю Le Journal du dimanche.

Нам не потрібно випрошувати якісь переговори з Путіном вони нічим не допоможуть, нам потрібно більше зброї і тоді Путін сам благатиме про переговори.