Майже всі припускаються цих помилок при пранні

А чи задумувались ви колись про те, наскільки правильно Ви перете білизну? Можливо, даєте забагато порошку, або завелика нагрузка на барабан, а можливо навіть кладете дуже часто відбілювач?

6 типових помилок під час прання

З зусиллями відтирати плями

Це може призвести до того, що пляма ще більше зафіксується у волокнах тканини, а власне тканина протреться і втратить колір. Замість цього, робіть це обережно і дбайливо. По-перше, обробіть пляму настільки швидко, наскільки це можливо. Чим менше мине часу, тим кращим буде результат. Завжди використовуйте білу ганчірку, якщо протираєте пляму. Обережно обробляйте пляму, а не тріть. Робіть це з виворітного боку тканини.

Використовувати забагато порошку

Надлишки піни можуть осісти на одязі і залишитися у тих місцях, які погано прополіскуються, таких, як тканина під комірцем. Це призводить до виникнення додаткового нальоту і утворення бактерій. Спробуйте скоротити кількість прального порошку удвічі. Якщо бачите, що речі відпираються не настільки добре, як вам би хотілося, поступово додавайте його кількість, поки не досягнете потрібного результату. Виняток становить жорстка вода.

До кінця не застібати блискавку під час прання

Металеві зубчики блискавки можуть пошкодити інші тканини, які перуться у одному барабані машини.

Прати сорочки застебнутими

Начебто, це здається правильним і охайним, але такий спосіб може розбовтати нитки, і ґудзики відірвуться, а петлі для ґудзиків розтягнуться. Тож приділіть час, щоб усі їх розстебнути.

Зловживати відбілювачем

Двічі подумайте, перш ніж його використовувати. Насправді відбілювач не потрібен для того, щоб видалити протеїнові плями: кров, піт і т. д. Замість цього використовуйте старий перевірений і екологічний спосіб: киньте брудні шкарпетки, футболки і спідню білизну у велике відро з водою, додайте скибочки лимона і прокип’ятіть кілька хвилин.

Не вирівняти пральну машину

Якщо машина не збалансована, це може призвести: до пошкодження підлоги, передчасного зношування амортизаторів та інших елементів машини. Покладіть на поверхню приладу рівень і підкрутіть ніжки, вони завжди регулюються за висотою. Якщо це не допомогло, тому що поверхня підлоги сильно нерівна, покладіть під машину товстий лист фанери, це знизить вібрацію.

Періть правильно, не давайте пральній машині завеликої нагрузки, і будуть у Вас гарні речі, і буде пральна машина довго служити.