Мама Скрябіна розповіла одну цікаву деталь щодо поїздок сина до зони АТО

Добре відомий український співак Кузьма Скрябін, якого ми втратили у трагічній ДТП у 2015 році, той день і ті події і по сьогоднішній день стали загадковими хто винен у смерті Кузьми. Він сильно любив свою країну і ніколи не тримав у собі того, що думав про всіх хто його оточує.

А саме головне Андрій Вікторович був щрою людиною і з великим серцем. Від початку війни і до самої своєї смерті Кузьма допомагав військовим і неодноразово приїздив до зони АТО.

Однак відомо, що співак жодного разу не співав військовим свої пісні і мав на це вагомий аргумент, але про це вже розповіла його мама.

“Він привозив те, що мaв їм привезти, вони сідaли розмовляли, він їм розповідaв може якісь смішні історії і тaке інше. Він говорив: “Для чого йому співaти? Він, можливо, зaрaз зaгине. Йому співи потрібні? Його требa нaгодувaти, одягнути, дaти зброю, мaшину купити”, – поділилaся словaми Кузьми його мaмa.

Відомо, що після початку повномаштабного вторгнення Росії в Україну футболку легендарного Кузьми продали на аукціоні за 255 тисяч гривень, всі гроші передано на благодійність.