Не заморочуйтеся із жирною витяжкою, адже відмити її дуже просто. Спробуйте за цим методом

У кожного вдома є витяжка адже це потрібна річ на кухні і нажаль так виходить, що вона часто забруднююється бо на неї постійно йдуть пари і всякі жири. Отож в даній статті хочемо з вами поділитися, як правильно відмити витяжку від жиру.

В кожній витяжці є таке поняття, як фільтр і так ви праві його ми тоже будемо чистити. Зазвичай сітка з витяжки знімається дуже просто, потрібно тільки знайти спеціальну кнопку на сітці, затиснути її пальцем і потягнути на себе, нічого складного в цьому немає.

Приступимо до приготування розчину який буде відмивати витяжку. Потрібно змішати 120-130 грам соди і 1 столову ложку засобу миття для посуди ну і трохи кип’ятку та все це добре перемішайте.

Знайдіть ємність в якій Ви будете чистити свою сітку адже туда ми будемо додавати ще цілий чайник кип’яченої води. Візьміть сітку і занурте її в приготований розчин, там вона повинна залишатися доти поки розщин стане теплим.

Коли розчин охолодиться дотеплого стану візьміть стару зубну щітку і відмивайте жир, він стане м’яким і буде легко відмиватися. Також незабудьте промити фільтр витяжки під проточною водою.